top of page
Tablet User

КОНТЕНТ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ.
ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙ.
ПУБЛІЧНІ ЗАХОДИ.
КРИЗОВИЙ PR.

Генеруємо контент для публічних виступів. Створюємо інструменти для комунікацій. Проводимо публічні заходи. Передаємо досвід.

Створення якісного і цікавого контенту – це пріоритетна стратегія, яку ми рекомендуємо втілювати кожному, хто хоче стати відомим, підтримувати свою популярність або бути просто почутим широким загалом. Працюючи над створенням контенту, ми:

 • Пишемо  промови, які будуть слухати – західна культура промов ще не повністю інтегрувалася до наших реалій, і, на жаль, часто гарною промовою вважають довгу і банальну доповідь. Ні, ми не робимо такі тексти, які проголошують для того, щоб витратити час. Промова – це особливий текст, для написання якого потрібна майстерність і відчуття характеру самого промовця. Саме такі тексти отримують від нас наші клієнти.

 • Готуємо аналітичні тези до інтерв’ю, аби спікер був максимально обізнаний щодо змісту розмови і мав уявлення, на які питання можна очікувати, а також пропонуємо варіанти відповідей. Підготовка таких тез вимагає поглибленого дослідження теми, експертної аналітики, а також розуміння медіа поля і контексту. Навіть якщо це буде ваше перше інтерв’ю в житті, ми зробимо максимум для того, щоб ви відчували впевненість і змогли донести ваші ключові месаджі.

 • Створюємо позиційні заяви, петиції, звернення. Це – ефективні інструменти публічної комунікації, і вони вимагають точних формулювань і дотримання певної стилістики. Чим більш професійно, чітко і зрозуміло складені їхні тексти, тим більше суспільної уваги і підтримки вони акумулюють. Ми проводимо з ними ювелірну роботу, додаючи до неї експертизу в політичних процесах, юриспруденції й урядових бюрократичних процедурах.  

 • Розробляємо меседж-бокси для комунікаційних кампаній і створюємо на їх основі історії, які будуть цікаві для медіа і для цільової аудиторії. Три-п’ять коротких повідомлень, які для вас важливі, аби  довести свої переваги, повідомити про проблему і про ваш варіант її вирішення – так виглядає меседж-бокс, у дуже спрощеному вигляді. Ці повідомлення формують рамку для інформаційної кампанії і мають відтворюватися у кожній інформаційній активності. Коли згадують про дисципліну меседжів і технологію «єдиного голосу», ми можемо запевнити, що про ці обов’язкові вимоги ніколи не забуваємо.

 • Пишемо авторські блоги, статті, інтерв’ю для всіх типів медіа – ми спеціально використали тут слово авторський. Ці тексти є виразом індивідуального стилю викладення, мислення і візії. Працюючи з нашими клієнтами, ми гарантуємо їм ідеальну адаптивність текстів і збереження оригінального стилю.


Створюємо комунікаційні  інструменти

У сучасному динамічному світі для бізнесу, політичних інститутів та органів влади, громадського сектору важливо створити системні комунікації з пресою та з цільовими аудиторіями напряму. Якщо така система працює, ви не просто ефективно інформуєте про свою діяльність кожного дня, але і тренуєтесь для потенційної зустрічі з репутаційною кризою,  яка неминуче супроводжується шквалом запитів від журналістів та обуреними коментарями користувачів у соціальних медіа.

Ми рекомендуємо створювати такі системи і налагоджувати їх професійну роботу. Це обов’язковий елемент для відкритого і прозорого бізнесу, державної чи політичної структури. Він допомагає утверджувати свою унікальність і експертизу, формує усталені відносини з медіа і працює на вашу репутацію.

Якщо у вас не розбудовані основні інструменти зовнішньої комунікації або вони створені лише формально; можливо, ви взагалі ніколи не думали створювати прес-службу, і одного прекрасного дня опинилися в ситуації репутаційної кризи, ми можемо з нуля створити для вас повний комплекс або застосувати лише вибрані інструменти з такого переліку:

 • Корпоративні сайти, корпоративні/партійні онлайн і друковані медіа, телеграм канали – це обов’язкові складові інформаційної присутності, які ніколи не повинні відставати від темпів розвитку вашого бізнесу чи актуального порядку денного політичної, громадської організації, публічної особи.

 • Корпоративні розсилки – маркетинговий інструмент, який давно став універсальним способом інформування для всіх типів бізнесів і організацій

 • Аналітичні звіти про діяльність, тематичні звіти, презентаційні матеріали – найкращий спосіб заявити про свою експертність і продемонструвати відкритість, прозорість і результативність роботи. Це продукти, де зібрано найбільш повну, систематизовану аналітику, якісну інфографіку, прогнози і стратегії розвитку – все, що цікавить професійні аудиторії. Електронні чи друковані, звіти завжди справляють приємне враження, особливо на міжнародних партнерів.

 • Лонгріди – популярний онлайн-інструмент для того, щоб детально і фахово розібрати окрему тему, яка заслуговує на спеціальний фокус. Це не просто довгий текстовий формат, але і інтерактивність, візуалізація і навіть вірусність для ваших ключових повідомлень.

 • Прес-кіти, прес-релізи – класичні інструменти комунікації з журналістами. В умовах конкуренції за увагу преси, робота над цими простими форматами вимагає все більше вдумливості, креативу і розуміння особливостей роботи редакцій.


Комунікаційні заходи

Донесення інформації -чутливий і динамічний процес, який вимагає чіткого відчуття потреб аудиторії, знання медійного ландшафту і готовності відповідати на зворотній зв’язок. Аби інформаційні потоки не перетворилися на хаос, яким неможливо керувати, краще до них підходити з професійним плануванням і прогнозуванням можливих сценаріїв і реакцій аудиторії.

Ми пропонуємо розробку інформаційних кампаній різної складності і тривалості.

Ми проводимо:

 • Інформаційні хвилі у всіх типах медіа національного і регіонального масштабів – такі активності є необхідною складовою у політичних і урядових комунікаціях. Досвід, реалістичне планування, дисципліна меседжів і підготовлені спікери – це фундамент, на якому ми проводимо «хвилі», що  досягають результату і доносять головні повідомлення до аудиторій. Звичайно, що цей інструмент підходить для привернення уваги до суспільно-важливих питань, якими займаються громадські інституції чи про які говорить бізнес.  

 • Прес-тури, інтерв’ю, брифінги для одного спікера чи команди – все це класичні формати взаємодії з медіа, для яких вимагається професійна підготовка контенту і способу його презентації.  Ми знаємо, як наповнювати ці формати цікавим змістом і представляти його у зрозумілій формі. Окрім того, ми вміємо планувати логістику і сценарії, враховувати наперед протокольні й інші вимоги до публічних заходів, аби вони відбувалися бездоганно.

 • Презентації , лекції і семінари в онлайн та оффлайн форматах – це не тільки процес навчання, але і гарний спосіб заявити про себе. Навіть під час пандемії та воєнного стану онлайн-інструменти залишаються доступними, аби не втрачати контакту з аудиторією, бути корисними для тих, хто потребує вашої експертизи і компетенцій, і заявити про свою позицію з тих чи інших подій.  

 • Розміщуємо інформаційні матеріали у всіх типах медіа - одна із обов’язкових складових імплементації інформаційних кампаній. Знання медіа-ландшафту, розуміння стандартів роботи журналістів, якість текстів – це базові вимоги для того, щоб весь процес був ефективною інвестицією зусиль, часу і медійних бюджетів.  


Навчання для інформаційних команд та спікерів

Проводимо тренінги для працівників пресслужб, прессекретарів урядових, партійних структур, органів місцевого самоврядування. Навчаємо спікерів базових навичок спілкування з медіа, а також готуємо до запланованих інтерв’ю всім типам медіа.

Що ми робимо: Welcome
Що ми робимо: About Us

НАПИШІТЬ НАМ

+38(067)4881211

Дякуємо, що заповнили форму.

Що ми робимо: Contact
bottom of page